Про нас

BD Service — сервісна компанія, яка обслуговує територію, відповідає за благоустрій та житлово-комунальний сектор житлових комплексів холдингу Building Development Holding: ЖК «Львівський», ЖК «Празький квартал», ЖК «Аметист».

Головна мета нашої компанії — створення максимально комфортних умов проживання для мешканців житлових комплексів, що входять у перелік обслуговуваних об’єктів. Для цього ми вирішуємо спектр завдань, пов’язаних з покращенням житлово-побутових умов мешканців, грамотним веденням домового господарства, своєчасним здійсненням поточного і капітального ремонту будівель, забезпеченням безперебійної роботи обладнання та устаткування житлових будинків, створенням належних санітарних та побутових умов, вихованням дбайливого ставлення мешканців до свого Дому.

На сьогоднішній день ми обслуговуємо близько 300 000 кв. метрів житлової та нежитлової площі, надаючи наступні послуги:

  • прибирання будинкових та прибудинкових територій;
  • технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем водопостачання та водовідведення;
  • вивезення побутових, великогабаритних та рідких відходів;
  • дератизація, дезінсекція;
  • обслуговування димовентиляційних каналів;
  • ліфтове господарство;
  • технічне обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових систем, технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження;
  • забезпечення належного стану дворів, клумб та газонів;
  • експлуатація номерних знаків на будинках;
  • освітлення місць загального користування.

BD Service —  це команда професіоналів, закоханих у свою справу. Ми впроваджуємо європейські стандарти та цінності у свою роботу. Наша діяльність базується на принципах якості, надійності, своєчасності та оперативності. Команда BD Service постійно вдосконалює свої знання та вміння в сфері управління процесами, підвищуючи професійний рівень та кваліфікацію.

Ми працюємо задля Вашого комфорту.

Схема проїзду: 

Машиною:

По Кільцевій дорозі за супермаркетом «BILLA» повернути ліворуч, на вулицю Петропавловську. Доїхати до кільця (зупинка «Нова сільрада»), далі прямо по вулиці Леніна до кінцевої. Офіс BD Service розташований праворуч на території житлового комплекса «Львівський». Адреса: вул. Львывська, буд.3, оф. 5

Міським транспортом:

1. Від станцій метро «Нивки», «Святошин» або «Житомирська» - маршрутне таксі №743 до зупинки «Нова сільрада». Від зупинки по вулиці Леніна 400 метрів до житлового комплексу «Львівський».

2. Від супермаркету «BILLA» на Кільцевій дорозі - маршрутне таксі №744 до зупинки «Нова сільрада». Від зупинки по вулиці Леніна 400 метрів до житлового комплексу «Львівський».

3. Від станції метро «Академмістечко» - пряме маршрутне таксі № 903 до ЖК «Львівський».

Праворуч буде розташований офіс BD Service.