Повернутися до списку

З 1 вересня електроенергія для міського і сільського населення подорожчає відразу на 20%.

08.04.16

Як повідомляє ТСН, якщо раніше за кіловат споживачі платили 37 копійок, то з першого вересня за кожен використаний кіловат електроенергії доведеться заплатити 45,6 копійок. Цей тариф діє, якщо загальний обсяг використаної електроенергії за місяць не перевищив 100 кіловат.

Той, хто перевищить цю норму, буде змушений заплатити більше: якщо ви спожили від 100 до 600 кіловат - заплатите за кожен 79 копійок. А тим, хто перевищив показник 600 кіловат, доведеться платити за тарифом 1,48 гривні.

Ресурс

Схема проїзду: 

Машиною:

По Кільцевій дорозі за супермаркетом «BILLA» повернути ліворуч, на вулицю Петропавловську. Доїхати до кільця (зупинка «Нова сільрада»), далі прямо по вулиці Леніна до кінцевої. Офіс BD Service розташований праворуч на території житлового комплекса «Львівський». Адреса: вул. Львывська, буд.3, оф. 5

Міським транспортом:

1. Від станцій метро «Нивки», «Святошин» або «Житомирська» - маршрутне таксі №743 до зупинки «Нова сільрада». Від зупинки по вулиці Леніна 400 метрів до житлового комплексу «Львівський».

2. Від супермаркету «BILLA» на Кільцевій дорозі - маршрутне таксі №744 до зупинки «Нова сільрада». Від зупинки по вулиці Леніна 400 метрів до житлового комплексу «Львівський».

3. Від станції метро «Академмістечко» - пряме маршрутне таксі № 903 до ЖК «Львівський».

Праворуч буде розташований офіс BD Service.