Повернутися до списку

Шановні мешканці!

08.04.16

ТОВ «Управдом «Петропавлівський» приносить свої вибачення за незручності, що були спричинені відсутністю водопостачання та поганою якістю води, що подавалась.

Доводимо до вашого відому, що дана ситуація склалась з вини ТОВ «Петропавлівське», яке є постачальником питної води та приймання стічних вод.

Для вирішення даної ситуації нами, як обслуговуючою організацією було надіслано офіційний лист в ТОВ «Петропавлівське» з проханням вжити необхідні заходи для якнайшвидшого відновлення водопостачання та поліпшення якості послуг, що надаються.

З повагою, Управдом «Петропавлівський»

Схема проїзду: 

Машиною:

По Кільцевій дорозі за супермаркетом «BILLA» повернути ліворуч, на вулицю Петропавловську. Доїхати до кільця (зупинка «Нова сільрада»), далі прямо по вулиці Леніна до кінцевої. Офіс BD Service розташований праворуч на території житлового комплекса «Львівський». Адреса: вул. Львывська, буд.3, оф. 5

Міським транспортом:

1. Від станцій метро «Нивки», «Святошин» або «Житомирська» - маршрутне таксі №743 до зупинки «Нова сільрада». Від зупинки по вулиці Леніна 400 метрів до житлового комплексу «Львівський».

2. Від супермаркету «BILLA» на Кільцевій дорозі - маршрутне таксі №744 до зупинки «Нова сільрада». Від зупинки по вулиці Леніна 400 метрів до житлового комплексу «Львівський».

3. Від станції метро «Академмістечко» - пряме маршрутне таксі № 903 до ЖК «Львівський».

Праворуч буде розташований офіс BD Service.