Повернутися до списку

Суботник на території села!

13.04.16

Шановні мешканці  ЖК «Празький квартал»!
Доводимо до вашого відома, що 23 квітня 2016 р. з 9:00 до 14:00  за ініціативи Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради на території села Петропавлівська Борщагівка буде проводитись суботник.

Звертаємося до всіх небайдужих та активних мешканців  ЖК «Празький квартал» долучитися до прибирання території дубової алеї, що розпочинається від магазину «Зелений Гай» і тягнеться до нового дитячого садка вздовж побудованої нової дороги. 
Зустріч відбудеться о 9:00 на початку дубової алеї. При собі просимо мати, по можливості, робочі рукавиці, граблі, лопати.

З повагою, команда БД Сервіс.

Схема проїзду: 

Машиною:

По Кільцевій дорозі за супермаркетом «BILLA» повернути ліворуч, на вулицю Петропавловську. Доїхати до кільця (зупинка «Нова сільрада»), далі прямо по вулиці Леніна до кінцевої. Офіс BD Service розташований праворуч на території житлового комплекса «Львівський». Адреса: вул. Львывська, буд.3, оф. 5

Міським транспортом:

1. Від станцій метро «Нивки», «Святошин» або «Житомирська» - маршрутне таксі №743 до зупинки «Нова сільрада». Від зупинки по вулиці Леніна 400 метрів до житлового комплексу «Львівський».

2. Від супермаркету «BILLA» на Кільцевій дорозі - маршрутне таксі №744 до зупинки «Нова сільрада». Від зупинки по вулиці Леніна 400 метрів до житлового комплексу «Львівський».

3. Від станції метро «Академмістечко» - пряме маршрутне таксі № 903 до ЖК «Львівський».

Праворуч буде розташований офіс BD Service.