Повернутися до списку

Шановні мешканці!

08.04.16

У зв’язку з стихійною та самовільною забудовою тамбурів у парадних вашого будинку, повідомляємо вам, що такі тамбури не передбачені затвердженим проектом будинку.

Додатково повідомляємо вам про те, що Товариство з обмеженою відповідальністю «Управдом «Петропавлівськиий» не включено в дозвільну процедуру оформлення тамбурів, отже, не надає дозволів, свідоцтв про право власності, та будь-яких інших документів, які б підтверджували законність самовільно збудованого тамбуру.

За консультаціями стосовно законної побудови тамбурів звертайтесь, будь-ласка, до державних органів таких, як Державна архітектурно-будівельна інспекція України, тощо.

З повагою, Управдом «Петропавлівський»

Схема проїзду: 

Машиною:

По Кільцевій дорозі за супермаркетом «BILLA» повернути ліворуч, на вулицю Петропавловську. Доїхати до кільця (зупинка «Нова сільрада»), далі прямо по вулиці Леніна до кінцевої. Офіс BD Service розташований праворуч на території житлового комплекса «Львівський». Адреса: вул. Львывська, буд.3, оф. 5

Міським транспортом:

1. Від станцій метро «Нивки», «Святошин» або «Житомирська» - маршрутне таксі №743 до зупинки «Нова сільрада». Від зупинки по вулиці Леніна 400 метрів до житлового комплексу «Львівський».

2. Від супермаркету «BILLA» на Кільцевій дорозі - маршрутне таксі №744 до зупинки «Нова сільрада». Від зупинки по вулиці Леніна 400 метрів до житлового комплексу «Львівський».

3. Від станції метро «Академмістечко» - пряме маршрутне таксі № 903 до ЖК «Львівський».

Праворуч буде розташований офіс BD Service.